Подарки от Nokta только в Металапошуке

Дапамога Наваградскаму музею (збор сродкаў)

Обсуждаются любые темы связанные с поиском.

Модераторы: Amigo_BY, Грiгорiй, balu, cmasby, dinoeL, Пётр, palexa

Ответить
Belarus
Сообщения: 2793
Зарегистрирован: 31 янв 2014, 18:17:19

Re: Дапамога Наваградскаму музею (збор сродкаў)

Сообщение Belarus »

kostyi5 писал(а):21.05 по ОНТ о Несвиже передача @-) Может поможет принять решение о помощи другому музею. :dntknw:
Скорее надо было что бы новогрудские пригласили к себе кого нибудь из бт шников. была бы хоть какая то польза от тв.

А по поводу помощи одного музея другому - можно передать экспонаты на депозит, или провести обмен через обменный фонд, а финансовая помощь - это нереально.
Ад прадзедаў спакон вякоў
Мне засталася спадчына;
Памiж сваiх i чужакоў
Яна мне ласкай матчынай
Аватара пользователя
Damian_x
Сообщения: 480
Зарегистрирован: 21 апр 2013, 18:30:34
Откуда: Мінск, Беларусь

Re: Дапамога Наваградскаму музею (збор сродкаў)

Сообщение Damian_x »

Damian_x писал(а):Хачу сказаць пару словаў з нагоды напісаных дзвух дзесяткаў старонак у тэме.

@-) 7. Калі ёсць жаданне паўдзельнічаць у піар-кампаніі па дапамозе Наваградскаму музею, пішыце. Указвайце суму і як будзеце перадаваць "у кацёл" грошы. Калі набярэцца дастатковая колькасць, абмяркуем планы. Самі разумееце, што ўсё пад Слова, думаю, тыя, хто звернецца, сваё слова стрымаюць. Калі хтосьці з нашых стаў генеральным ці каля-генеральным спонсарам, дайце ведаць. Каб вера ў капальнікаў ажыла.

@-) 8. Ёсць тут хто, гатовы думаць і абмяркоўваць выхад з "глабальнага крызісу"? У мяне часу не хапае на ўсё пра ўсё, ды й у адной галаве ўсё не ўтрымаеш і ўсё не перадумаеш. А як форум пачытаю, дык увогуле нічога не хочацца рабіць. Народ, адпішыцеся. Мо хто з Мінску будзе, пасядзелі б дзе за келіхам піва ды пагутарылі на гэтую тэму.
Нагадаю, для тых, хто не асіліў папярэднія шмат старонак альбо не заўважыў паведамленне.
Хто шукае, той знаходзіць.

Калі гэта - ўся моц нашага гінучага роду, капальнікі заслугоўваюць "смерці".
Аватара пользователя
LexaLexa
Сообщения: 53
Зарегистрирован: 28 июн 2016, 07:56:36

Re: Дапамога Наваградскаму музею (збор сродкаў)

Сообщение LexaLexa »

Damian_x писал(а):Указвайце суму і як будзеце перадаваць "у кацёл" грошы
а какие есть варианты? мне наиболее простой - позвонить на платный номер, потом идет оплата через ерип, но какие будут доступны там - не понятно
Аватара пользователя
Damian_x
Сообщения: 480
Зарегистрирован: 21 апр 2013, 18:30:34
Откуда: Мінск, Беларусь

Re: Дапамога Наваградскаму музею (збор сродкаў)

Сообщение Damian_x »

LexaLexa писал(а):
Damian_x писал(а):Указвайце суму і як будзеце перадаваць "у кацёл" грошы
а какие есть варианты? мне наиболее простой - позвонить на платный номер, потом идет оплата через ерип, но какие будут доступны там - не понятно
Ёсць варыянт скінуць "у кацёл" (напрыклад, пераводам мне на картку). А як толькі "кацёл" дазволіць стаць "генеральным спонсарам" (да чаго мы ужо імкліва набліжаемся), я правяду ўсе працэдуры па аплаце, нават, калі прыйдзецца размяняць усё на манеты і накідаць усю суму ў манетапрыёмнік банка. Адпаведна, з мяне справаздача за кожную капейку.
Хто шукае, той знаходзіць.

Калі гэта - ўся моц нашага гінучага роду, капальнікі заслугоўваюць "смерці".
Аватара пользователя
Damian_x
Сообщения: 480
Зарегистрирован: 21 апр 2013, 18:30:34
Откуда: Мінск, Беларусь

Re: Дапамога Наваградскаму музею (збор сродкаў)

Сообщение Damian_x »

Для жадаючых скінуцца агулам і стаць генеральным спонсарам:
Damian_x писал(а): @-) 7. Калі ёсць жаданне паўдзельнічаць у піар-кампаніі па дапамозе Наваградскаму музею, пішыце. Указвайце суму і як будзеце перадаваць "у кацёл" грошы. Калі набярэцца дастатковая колькасць, абмяркуем планы. Самі разумееце, што ўсё пад Слова, думаю, тыя, хто звернецца, сваё слова стрымаюць. Калі хтосьці з нашых стаў генеральным ці каля-генеральным спонсарам, дайце ведаць. Каб вера ў капальнікаў ажыла.

@-) 8. Ёсць тут хто, гатовы думаць і абмяркоўваць выхад з "глабальнага крызісу"? У мяне часу не хапае на ўсё пра ўсё, ды й у адной галаве ўсё не ўтрымаеш і ўсё не перадумаеш. А як форум пачытаю, дык увогуле нічога не хочацца рабіць. Народ, адпішыцеся. Мо хто з Мінску будзе, пасядзелі б дзе за келіхам піва ды пагутарылі на гэтую тэму.
Для жадаючых паўдзельнічаць асабіста (адказ з Талакі.бай):
Мы работаем через систему платежей с помощью банковской карты. Эта форма оплаты едина для всех проектов.

Необходимо кликнуть на понравившийся подарок и оставить обещание оплаты в поддержку проекта (у проекта действует режим "все-что-собрал" по которому первые 25% поддержки - это обещания оплаты). После того, как будут набраны 25% обещаний, всем спонсорам пойдет напоминание с просьбой выполнить обещание и поддержать проект. Все новые спонсоры будут иметь возможность сразу перевести средства в поддержку проекта.

Таким образом, люди, про которых Вы говорили выше, могут просто перейти по ссылке http://www.talaka.by/projects/1579/fund, выбрать один из подарков и оставить обещание в поддержку проекта. В дальнейшем им на имейл пришлют ссылку, по которой можно перейти и оплатить обещание.

это перечисление средств на электронный кошелек. Необходимо ввести стандартный набор данных - номер карты, срок действия. свс-код, имя владельца карты. Может возникнуть запрос от 3D-secure (в случае если банк-эмитент такие условия устанавливает), тогда необходимо ввести дополнительный код (который, в зависимости от банка, приходит смской или выдается изначально на карточке при получении карты). Принимаются карты всех типов и банков с территории СНГ и Европы.
Хто шукае, той знаходзіць.

Калі гэта - ўся моц нашага гінучага роду, капальнікі заслугоўваюць "смерці".
Аватара пользователя
Zемляк
Сообщения: 1882
Зарегистрирован: 12 ноя 2013, 11:13:32
Откуда: Родны кут

Re: Дапамога Наваградскаму музею (збор сродкаў)

Сообщение Zемляк »

zemlekop писал(а):Привезу рома индийского.
У музей? :o ::)
Проблема честных людей в том,
что они ждут честности от всех остальных.
С ув. Сергей.
Аватара пользователя
LexaLexa
Сообщения: 53
Зарегистрирован: 28 июн 2016, 07:56:36

Re: Дапамога Наваградскаму музею (збор сродкаў)

Сообщение LexaLexa »

Zемляк писал(а):У музей?
наверно - да, чтоб выпить в окружении культуры и старины )))
Аватара пользователя
Sarafan
Сообщения: 10057
Зарегистрирован: 12 май 2010, 13:28:07

Re: Дапамога Наваградскаму музею (збор сродкаў)

Сообщение Sarafan »

землянин писал(а):Мот я чё-то недопонимаю? Музейные работники- это твари, которые инициировали указ и у низ з/п в районе 2400 дол.?
зачастую,упаднический вид местных музеев из-за банального попустительства самих работников---ступу со ржавым серпом и прялкой расставят по углам(и то пионеры припёрлы)...и гори оно синем газом. предлагал в свой музей сделать подборку монет 24-56гг. у них вообще нет этого периода--"ой у нас всё размещено и места нет" :swoon:
Valera53
Сообщения: 2574
Зарегистрирован: 12 ноя 2011, 14:24:21
Откуда: Барановичи

Re: Дапамога Наваградскаму музею (збор сродкаў)

Сообщение Valera53 »

вот где надо просить денег на музей https://www.charter97.org/ru/news/2016/11/15/231108/...
Других не кори, лишь себя возлюбя,
Не мни, что ты все - и что все - для тебя
Аватара пользователя
Custorz
Сообщения: 1549
Зарегистрирован: 04 апр 2009, 08:05:51
Откуда: Мінск

Re: Дапамога Наваградскаму музею (збор сродкаў)

Сообщение Custorz »

Як і абяцаў, стварыў тэму са спісам манет, якія патрэбныя музею БДУ http://www.belklad.by/forum/viewtopic.php?f=17&t=118986
Спадзяюся, там абыйдзецца без лаянкі і "масквіча" @-)
Errare humanum est
Ответить

Вернуться в «Агульныя пытанні. / Общие вопросы.»